İŞLERİMİZ

Sizler için Hangi Hizmetleri veriyoruz?

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Çekimi ve montajı alanında 2005 yılından bu yana birçok başarılı projeye imza atmış Filmeks Film Ekibi, ödüllü görüntü yönetmenleri, senaristleri, kameramanları ve fotoğrafçılarıyla adından söz ettirmeyi başarmıştır..Üst düzey teknik donanım bilgisine sahip genç ve alanında uzman ekibiyle, film prodüksiyon hizmeti vermekteyiz. Dünyada hızla ilerleyen prodüksiyon yeniliklerini yakından takip ederek, arkadaşça bir çalışma ortamı oluşturmak ve şimdiye kadar edindiğimiz teknik bilgilerimizi ve çalışma hırsımızla birleştirerek kullanmayı hedefliyoruz. Çekimlerini yapmış olduğumuz tanıtım filmleri arasında; Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün veya Hizmet Tanıtım Filmi, İş Güvenliği Eğitim Filmi, Şirket Tanıtım Filmi ve Reklam Filmleri yer almaktadır.

Tanıtım Filmi çekimlerinde Teknolojinin getirdiği son yenilikleri takip eden Filmeks Film Ekibi, tanıtım filmlerinde kullanılan animasyon ve jenerikler için uzun yıllar alanında görev yapmış montaj ekibine sahiptir.


Referans filmlerimizden bazıları aşağıda yer almaktadır.

Firma Tanıtım Filmi
Reklam Filmi, Reklam Filmi Çekimi
Şirket Tanıtım Filmi

HAKKIMIZDA
2005 yılından bu yana birçok başarılı projeye imza atmış Filmeks Film Ekibi, ödüllü görüntü yönetmenleri, senaristleri, kameramanları ve fotoğrafçılarıyla adından söz ettirmeyi başarmıştır..Üst düzey teknik donanım bilgisine sahip genç ve alanında uzman ekibiyle, film prodüksiyon hizmeti vermekteyiz.

Dünyada hızla ilerleyen prodüksiyon yeniliklerini yakından takip ederek, arkadaşça bir çalışma ortamı oluşturmak ve şimdiye kadar edindiğimiz teknik bilgilerimizi ve çalışma hırsımızla birleştirerek kullanmayı hedefliyoruz.

BELGESEL
Konu her ne olursa olsun Filmeks’in genç ve araştırmacı kadrosu çekilecek olan belgesel hakkında derin bir araştırma yapar. Çekim süresi, çekim kalitesi, çekim senaryosu, konsept, röportajlar, cast, prodüksiyon ve kurgu aşamasına kadar teknolojinin son olanaklarını kullanarak kaliteli bir sonuç çıkarır.

TANITIM
Filmeks: “Markanız markamızdır.” görüşünü benimsemektedir . Marka , ürün , fabrika, üretim gibi tüm kurum ve kuruluşların tanıtımını profesyonelce gerçekleştirmektedir.Sinema ,televizyon ve medya sektörü için tüm teknik donanım ve bilgiye sahip olan Filmeks ,müşterisine her zaman en kısa sürede en iyi sonucu verir.

REKLAM
Filmeks film ekibi reklamı yapılacak ürünün veya hizmetin benzerlerinden farklarını ve üstünlüklerini bulur.Kampanya, lansman ve ürün reklam çekimlerinde hem reklam filmini hazırlar hemde backstage hizmetini müşterilerine hediye eder. . Müşterilerle yapılan toplantılarla her zaman daha iyisi amaçlanır. Müşteri tüm teknik işlemleri tamamlanmış filme onay verdiği taktirde reklam filmi Filmeks tarafından istenilen data formatında teslim edilir.

KLİP
Filmeks, tüm klip çekimlerinde yanınızdadır. .Şarkının türüne ve yorumcusunun beğenisine göre fikir alışverişi oluşturularak klip senaryosu yazılır. Çekim için mekan, cast ve kostümler belirlenir ve teknik ekip tarafından çekimden bir kaç gün önce mekan kontrolleri yapılır. Öncü ekibin kontrolleri doğrultusunda ekipman ve belirlenen cast, araçlarla çekim alanına getirilir.Çekimler gerçekleştirilir.Kurgusu tamamlanır ve klip istenilen data yoluyla sahibine ulaştırılır.

VİRAL
Sosyal medyanın vazgeçilmezi viral reklamlar günümüzde oldukça popüler bir reklam mecrası haline gelmiştir. Filmeks Film ekibi viral adı verilen bu amatör görünümlü fakat odukça profesyonel bir teknik gerektiren video reklam tekniğini müşerileri doğrultusunda doğru senaryo, doğru cast ve teknik ekipmanlarıyla müşterilerine hazır bir şekilde teslim eder.

BACKSTAGE
Projelendirilmiş bir çekimin ya da çalşmanın nasıl yapıldığını göstermek ya da kamera arkasını da görmek istiyorsanız, Filmeks bu konuda da sizin yanınızdadır. Filmeks, en az reklam filmi ,klip gibi bu tür çekimlerde de bütün teknik donanımını ve tecrübesini müşterileriyle paylaşmaktadır.Çekimler müşterinin direktiflerinde gerçekleştirilir.Eğer kurgu talep ediliyorsa yapılır ve müşteriye istenilen data yoluyla ulaştırılır.

ORGANİZASYON
Filmeks, organizasyon çekimlerini de gerçekleştirmektedir. Organizasyon çekimleri, parti çekimleri, ve açılış çekimleri için Filmeks film ekibinin elinde bulunan full HD kameralarla bu anlarınızı sonsuza kadar saklamanızı sağlar.

FUAR
Filmeks film ekibi katıldığınız fuarlarlara hem fotoğraf hemde kamera ve kameraman hizmeti vermektedir. Fuar alanınızdaki güzel karelerinizi profesyonel fotoğrafçılarımız pozlarken aynı zamanda kameramanımız sizler için güzel detaylar toplayarak bir klip oluşturur. Buşekilde fuar katılımlarınızı sosyal medyada paylaşma fırsatı bulabilirsiniz.

KONSER
Konser çekimlerinizde Filmeks yanınızda , dilerseniz bir kamera dilerseniz 5 kamera konser organizasyonlarınızda Filmeks film ekibi teknik ekipmanlarıyla yanınızda olarak konser görüntülerinizi video mikseri ve kameralar ile organize bir şekilde prodüksiyon hizmeti vermektedir.

KONFERANS
Ödül töreni ve konferans çekimlerinizi Filmeks’in profesyonel kamera ve kameramanları sayesinde güzel bir biçimde arşivleyebilirsiniz. Filmeks film ekibi, bünyesinde bulunan full HD kameralar ile sizlerin yanında.

TOPLANTI
Periyodik toplantılarınızı Filmeks film ekibinin profesyonel kameramanları tarafından güzel bir şekilde çekimlerini bitirip, düzenli bir şekilde arşivleyebilirsiniz. Filmeks film ekibi, bünyesinde bulunan full HD kameralar ile sizlerin yanında.

3G CANLI YAYIN
Filmeks ile bir ilke daha imza atıyoruz. 3G canlı yayın çözümleri ile ekip, ekipman ve canlı yayın için gerek duyacağınız tüm teknolojiyi ihtiyacınıza göre belirlenmiş anahtar teslim paketler halinde sunuyoruz. Tüm projelerinizi internet sitenizden canlı yayınlayabiliyorsunuz.

Teklif Al